BDAR

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Papildoma informacija dėl gyventojų lankymo

Visų lankytojų prašome dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę veido kaukę, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, dezinfekuoti rankas.
Lankyti gali asmenys, kurie yra:

  • pasiskiepiję 2 vakcinos dozėmis (ar viena arba 1 vakcinos doze, jei skiepytas ,,Janssen“),   nuo paskutinės vakcinacijos dienos yra praėję ne mažiau nei 14 ir ne daugiau nei 180 dienų.  Lankytojas turi pateikti vieną iš nurodytų dokumentų*;
  • persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas). Lankytojas turi pateikti išrašo iš e-sveikatos kopija apie tyrimo rezultatus arba šeimos gydytojo išduota pažymą;
  • ne anksčiau nei prieš 24 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento, atlikus COVID-19 tyrimą (SARS-CoV-2 PGR tyrimą ar antigeno testą), turi gautą neigiamą atsakymą. Lankytojas turi pateikti išrašo iš e-sveikatos kopija apie tyrimo rezultatus.
  • yra vaikai iki 16 metų (tačiau artimuosius leidžiama lankyti tik lauke).

*Vienas iš dokumentų, kurį reikia pateikti lankant artimąjį:

  • Skiepijimo, persirgimo Covid-19 liga ar neigiamo tyrimų rezultato faktą galite pagrįsti ESPBI IS duomenų pagrindu parengtu skaitmeniniu pažymėjimu (galimybių pasu), kurį galite pateikti atspausdintą arba išsaugotą skaitmeniniu formatu (mobiliajame įrenginyje). Jei neturite galimybės pasinaudoti skaitmeniniu pažymėjimu, Jums reikės pateikti vieną iš sekančiai (žemiau pateikti) išvardintų dokumentų.

  • skiepijimą COVID-19 vakcina atlikusios įstaigos išduoto lapelio kopija;
  • šeimos gydytojo išduota pažymą;
  • išrašo iš e-sveikatos kopija (papildomos patvirtinimo žymos nereikalaujama).

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-11