BDAR
gdpr

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.


Papildoma informacija dėl gyventojų lankymo

Gyventojus lankyti galima kasdien nuo 10.00 val. iki 12.00 val.  ir  nuo  14.00 val. iki 19.00 val.

Gyventojai nelankomi nuo 12.00 iki 14.00 val. ir po 19.00 val.

Visų lankytojų prašome dėvėti nosį ir burną dengiančią medicininę veido kaukę, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, dezinfekuoti rankas.
Lankyti gali asmenys, kurie yra:

 

  • pasiskiepiję pilna COVID-19 vakcinacijos doze pagal skiepijimo schemą, nuo kurios yra praėję ne mažiau nei 14 ir ne daugiau nei 210 dienų. Pilnai paskiepytas asmuo COVID-19 vakcinos 2 dozėmis (arba 1 vakcinos doze, jei skiepytas ,,Janssen“ vakcina), taip pat asmuo persirgęs COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kurio diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2PGR tyrimo rezultatu ir  kuris buvo paskiepytas 1 vakcinos doze (,,Comirnaty“ ar ,,Vaxzevria“ vakcina). Lankytojas turi pateikti vieną iš nurodytų dokumentų*;
  • persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas) arba asmuo prieš mažiau nei 60 dienų yra gavęs teigiamą (kai nustatomi anti-S, anti-S1 arba anti-RBD IgG antikūnai prieš SARS-CoV-2) kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo atsakymą, išskyrus atvejus, kai serologinis tyrimas atliekamas po skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina. Lankytojas turi pateikti išrašo iš e-sveikatos kopija apie tyrimo rezultatus arba šeimos gydytojo išduota pažymą;
  • ne anksčiau nei prieš 72 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento, atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą arba greitąjį SARS-CoV-2 antigeno testą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti, turi gautą neigiamą atsakymą. Lankytojas turi pateikti išrašo iš e-sveikatos kopija apie tyrimo rezultatus.

*Vienas iš dokumentų, kurį reikia pateikti lankant artimąjį:

  • Skiepijimo, persirgimo Covid-19 liga ar neigiamo tyrimų rezultato faktą galite pagrįsti ESPBI IS duomenų pagrindu parengtu skaitmeniniu pažymėjimu (galimybių pasu), kurį galite pateikti atspausdintą arba išsaugotą skaitmeniniu formatu (mobiliajame įrenginyje). Jei neturite galimybės pasinaudoti skaitmeniniu pažymėjimu, Jums reikės pateikti vieną iš sekančiai (žemiau pateikti) išvardintų dokumentų.
  • skiepijimą COVID-19 vakcina atlikusios įstaigos išduoto lapelio kopija;
  • šeimos gydytojo išduota pažymą;
  • išrašo iš e-sveikatos kopija (papildomos patvirtinimo žymos nereikalaujama).

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-15