Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ir kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais.

Data

2019 11 25

Įvertinimas
0

Viena iš populiariausių ir labiausiai laukiamų sportininkų varžybų - jėgos trikovė. Tradiciškai susitinkame su kitais sportininkais Radviliškyje, Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro organizuojamose varžybose. Atletai atvyko iš Kauno, Kazlų Rūdos, Radviliškio ir Kėdainių. Kėdainių socialinės  globos namų atletai kasmet gerina savo asmeninius pasiekimus. Moterų grupėje iki 60 kg. E. Daugintytė užėmė 2 vietą bei absoliučioje moterų įskaitoje taip pat pelnė 2 vietą. S. Bilkevičius savo svorio kategorijoje pelnė 1 vietą. G. Podolskis ir A. Malijauskas atitinkamai užėmė 2 vietas. Visi sportininkai apdovanoti medaliais.